Проведено заняття з тактичної медицини

14 жовтня, наш працівник, а нині військовий медик Рудь Андрій Олексійович, провів  навчання з працівниками інтернату за програмою надання першої допомоги при різних видах кровотечі. Учасники заняття отримали базові знання з тактичної медицини, навички з накладання турнікета й пов’язок на різні типи ран.

Щира вдячність Андрію Олексійовичу, за те що знайшов час і в свою короткострокову відпустку завітав до інтернату, і поділився досвідом та знаннями.