Відзначили День захисників і захисниць України

Співають в свято усі діти й квіти:

 Зі святом справжніх воїнів вітаєм!

Ми щиро вдячні – за весну і літо,

За осінь і за сонце, що нам сяє!…

      З нагоди Дня захисників і захисниць України, що відзначається 1-ого жовтня, в Зіньківському дитячому будинку – інтернаті ім. О.В. Синяговського відбувся концерт вихованців «Нам є що захищати!». Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів. Учасники концерту співали українські патріотичні пісні про Україну, її захисників, козаків. Всіх вихованців, з нагоди свята, пригощали солодощами.