Проведено суботник

Сьогодні у Зіньківському дитячому будинку-інтернаті імені О.В.Синяговського. в рамках заходів з підготовки до зими,  проведено суботник. У впорядкуванні і прибиранні території  взяли участь всі працівники інтернату. Згрібали та виносили листя, підрізали дерева, наводили лад у квітниках,  фарбували і підмітали. Без діла не залишився ніхто, як результат: на території будинку-інтернату, як завжди, – чистота та порядок!