Сьогодні у Зіньківському дитячому будинку-інтернаті імені О.В.Синяговського. в рамках заходів з підготовки до зими, проведено суботник. У впорядкуванні і прибиранні території взяли участь всі працівники інтернату. Згрібали та виносили листя, підрізали дерева, наводили лад у квітниках, фарбували і підмітали. Без діла не залишився ніхто, як результат: на території будинку-інтернату, як завжди, – чистота та порядок!
Вер 26 2024
Проведено суботник
Сьогодні у Зіньківському дитячому будинку-інтернаті імені О.В.Синяговського. в рамках заходів з підготовки до зими, проведено суботник. У впорядкуванні і прибиранні території взяли участь всі працівники інтернату. Згрібали та виносили листя, підрізали дерева, наводили лад у квітниках, фарбували і підмітали. Без діла не залишився ніхто, як результат: на території будинку-інтернату, як завжди, – чистота та порядок!
By D • Заходи, Новини •