День Миру в інтернаті

З нагоди Міжнародного Дня Миру, що відзначається  21 вересня, в Зіньківському дитячому будинку – інтернаті ім. О.В. Синяговського організовано і проведено концерт вихованців «Буде Мир!». Учасники концерту – вокальний дует «Одна родина», музичний ансамбль «Веселі музики» та інші талановиті вихованці нашого закладу читали вірші про Україну, Мир та співали українські патріотичні пісні. Всіх загиблих у війні вшанували хвилиною мовчання.