Дякуємо за благодійність

Адміністрація Зіньківського дитячого будинку-інтернату ім.. О. В. Синяговського висловлює найщиріші слова вдячності та низький уклін Яцковському Роману, Михайлику Мирославу та Перехожук Юлії за постійну підтримку інтернату, з початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Цього разу отримана просто необхідна благодійна допомога у вигляді: якісного Італійського глибинного насоса, для забезпечення безперебійного водопостачання інтернатного закладу; двері металопластикові, для шкільного приміщення будинку-інтернату; морозиво та соки.

Сердечно дякуємо за Вашу  людяність, співчуття, милосердя та розуміння до долі дітей з особливими потребами. 

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та успіхів! Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє. Нехай всі добрі справи повертаються сторицею!!!