Солодкі подарунки від Кока-Кола

       Напередодні  Дня захисту дітей до дитячого будинку-інтернату  завітали з подарунками наші давні друзі, представники  компанії «Кока-Кола».  Дякуємо від щирого серця за добросердечність, чуйність, щирість і підтримку. Бажаємо компанії «Кока-Кола» процвітання, добра, благополуччя і миру.