Дерева ПЕРЕМОГИ!

За підтримки керівника Слобожанського регіонального офісу ДП “Ліси України” Гришка Івана Івановича  та працівників Зіньківського лісгоспу відбулися заходи з озеленення території  дитячого будинку-інтернату. Працівники та вихованці інтернату  з фахівцями лісгоспу  провели висаджування  дерев платан, ялини, катальпи, а також кущів самшиту, форзицій, ялівця та айви.  Всі старанно працювали, уважно слухали і виконували рекомендації та поради лісників. Захід пройшов в позитивній атмосфері,   з гарним настроєм і чудовими емоціями.

Висловлюємо щиру вдячність Гришку Івану Івановичу, за подаровані саджанці, постійну  турботу  і піклування про наших хлопців. НАБЛИЖАЄМО  ПЕРЕМОГУ  РАЗОМ!