Відбувся візит голови Полтавської обласної ради

Сьогодні наш заклад з робочим візитом  відвідали  голова Полтавської обласної ради Біленький Олександр Юрійович, депутат Полтавської обласної ради  Воротинцев Василь Альбертович та Зіньківський міський голова  Максименко Сергій Миколайович. Гості  ознайомилися з роботою  інтернату, поспілкувалися з працівниками і вихованцями, обговорили проблемні питання і визначили шляхи їх вирішення.

 Хочемо подякувати Олександру Юрійовичу за теплі слова на адресу роботи працівників інтернату і постійну увагу до проблем вразливих верств населення, якими є вихованці нашого закладу.