Відбувся візит керівництва міської ради

19 січня на Водохрещу до Зіньківського дитячого будинку-інтернату ім. О. В. Синяговського завітали з подарунками Зіньківський міський голова Максименко Сергій Миколайович та начальник відділу соціального захисту виконавчого комітету Зіньківської міської ради Півень Віктор Іванович. Гості привезли солодкі подарунки для підопічних,  поспілкувались з працівниками та вихованцями закладу. З керівництвом інтернату були  обговорені проблемні питання і визначені шляхи їх вирішення. Зустріч відбулася в дуже теплій та позитивній атмосфері.

Колектив та вихованці інтернату висловлюють щиру вдячність Сергію Миколайовичу та Віктору  Івановичу  за  візит, подарунки та турботу до потреб нашого закладу. Бажаємо Вам успіхів, злагоди, щастя, здоров’я та удачі.