Безбарєрність – це робити Світ зручним для всіх!

Ми – всі рівні! Маєм Дух, талант,
співаємо – не гріх,
і малюємо, і творимо дива…
І в малюнках, і в піснях –
добрі теми і добрі слова!

Проведено конкурс художників “Твори добро!”. Вихованці проявили свої творчі здібності в малюванні.