Вітання та подарунки від компанії «Coca-Cola»

Щороку до Дня Святого Миколая, до наших вихованців приїздить компанія «Кока-Кола» . Цього разу не було виключенням, представники  компанії «Кока-Кола» завітали з щирими вітаннями і як завжди з солодкими подарунками.

Дякуємо  Вам за вітання, подарунки,  гарний настрій і постійну підтримку нашого інтернату.

 Бажаємо компанії «Кока-Кола» процвітання, добра, спокою і миру.