Подарунки від Слобожанського лісового офісу

Стало гарною традицією, візити наших друзів, шефів і просто людей з «Великим серцем» представників Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

Сьогодні до нас завітали директор Філія «Гадяцький лісове господарство» Ігор Андрійович Федяй з колегами. Гості  в костюмах «лісових ельфів» вітали дітей з Днем Святого Миколая, дарували солодкі подарунки та ялинкові прикраси. Вихованці подарували гостям  виготовлені власноруч сувеніри і пісенний концерт. 

Щиро дякуємо, Ігору Андрійовичу за візит і вітання, окремо хочемо подякувати керівнику філії “Слобожанський лісовий офіс”  Гришку Івану Івановичу за постійну  допомогу і турботу.