Вона дарує тепло, турботу, а головне – лікує

           У нашій великій, дружній родині Зіньківського дитячого будинку інтернату ім. О.В. Синяговського, працює медична сестра на ім’я Надія, яка розпочала свою трудову діяльність в Зіньківському дитячому будинку інтернаті в далекому 1989 році.

            Народилася Надія в мальовничому селі Проценки, на Зіньківщині і за покликом серця, щирої любові та емпатії до людей вступила у Богодухівське медичне училище, щоб присвятити своє життя служінню та допомозі людям, яке закінчила в 1987 році і отримала спеціальність «медична сестра».

            Вже саме ім’я говорить за себе. Бо Надія Дмитрівна Володько є дійсно доброю людиною, щирою, з теплою посмішкою на обличчі.

             Незважаючи на погодні умови та стан свого здоров’я вона поспішає на роботу, щоб дарувати тепло та турботу нашим хлопцям.

              Кожного дня приходячи на своє робоче місце вона дарує тепло, турботу, а головне – лікує та підбадьорює наших підопічних та вихованців. Її ніжний, лагідний голос та історії, які вихованці слухають із захопленням, завжди допомагають швидше одужати. Адже медики допомагають не тільки ліками, а й словом. І наші хлопці добре знають, що звернувшись за допомогою, вони завжди її отримають. Колеги поважають і завжди прислухаються до її мудрого слова, а молодші спеціалісти беруть з неї  приклад.

               За багаторічну сумлінну, плідну працю, значний особистий внесок у вирішення питань соціального захисту осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть їх самостійно подолати, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, зразкове виконання своїх посадових обов’язків неодноразово нагороджувалася грамотами, зокрема:

Обласної державної адміністрації;

Районної державної адміністрації

Зіньківського дитячого будинку – інтернату.

Заносилася на районну дошку пошани «Гордість Зіньківщини»

Низький уклін таким людям, котрі живуть заради інших!!!