Всю красу осені ми назбираємо, І малювати осінь станемо…

Юні художники – вихованці Зіньківського дитячого будинку – інтернату ім. О.В.Синяговського  створювали малюнок – композицію із природного матеріалу (каштанів, кленового листя і квітів). Хлопці малювали осінь і мирне небо України.