Літо завітало в гості до нас – Дитячим іграм, конкурсам, розвагам – час!

Перші літні, сонячні і теплі дні подарували вихованцям

Зіньківського дитячого будинку – інтернату імені О. В. Синяговського багато позитивних емоцій і гарного настрою.

Діти зустрічали літо піснями, малюнками та посмішками.

Відбувся концерт вихованців «Вітаємо, літо!», автоперегони для самих маленьких, колаж «Щасливе дитинство», конкурс малюнків на асфальті «Барви літа», святковий обід, дискотека та багато інших веселих розваг. Святковий настрій подарували артисти Зіньківського Будинку культури, які завітали до дитячого будинку із новою концертною програмою. Наші вихованці всім гостям подарували на згадку вироби і малюнки, створені власноруч.