Проведено заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів

З нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів, 23 листопада проведено виховний захід «Пам’ятаємо!». Вихованці дитячого будинку читали і слухали хвилюючі вірші про голодомор, переглянули документальні фільми: «Бабусю. Розкажи про голодомор», «Геноцид. Голодомор 1932 – 1933», тематичний мультфільм «Голодний Дух», вшанували всіх померлих від голодоморів хвилиною мовчання і о 16 годині запалили на вікні свічку пам’яті.