Вер 2 2024
Відбувся візит друзів групи «Надія Є»
Літо проводжали,
Осінь зустрічали –
Дружно всі співали,
Грали, танцювали…
Неймовірна атмосфера позитиву та радості панувала в Зіньківському дитячому будинку-інтернаті ім. О.В. Синяговського!!! Чудовий концерт, майстер клас по виготовленню декоративних свічок, «солодкий стіл», весела дискотека – саме так «проводжали» літо наші Хлопці разом з НЕПЕРЕВЕРШИНИМИ ДРУЗЯМИ з Полтави, групи «НАДІЯ Є»! Найщиріші слова вдячності Ольгі Кошельник, всім батькам групи «Надія Є», а головне – ДІВЧАТАМ ТА ХЛОПЦЯМ, котрі стали справжніми Друзями для наших Хлопців!


















Вер 26 2024
Проведено суботник
Сьогодні у Зіньківському дитячому будинку-інтернаті імені О.В.Синяговського. в рамках заходів з підготовки до зими, проведено суботник. У впорядкуванні і прибиранні території взяли участь всі працівники інтернату. Згрібали та виносили листя, підрізали дерева, наводили лад у квітниках, фарбували і підмітали. Без діла не залишився ніхто, як результат: на території будинку-інтернату, як завжди, – чистота та порядок! More
By D • Заходи, Новини •